Thread: Hrvatski
View Single Post
  #8  
Old Jun 08 2009, 01:40 AM
Egg Designer Egg Designer is offline
 
Join Date: Jun 08 2009
Location: Croatia
Posts: 1
Send a message via Yahoo to Egg Designer
Exclamation

Srdačni pozdravi svima,

Nisam do danas imao pojma da postoji i forum... haha... (ne idem dalje od prva dva tabulatora
A kad sam vidio da ste napravili još i hrvatski odjeljak, ma super...

Ma konačno danas evo neka promjena u načinu na koji farma funkcionira... Ovi cvjetići i zalijevanje sebi i susjedima, pa zarada na zalijevanju, nove domaće zvijeri poput purana i sl... ma baš super, nije nešto skroz revolucionarno, ali svima nam je sigurno drago vidjeti promjenu u igri.

Ova farma ima generalno samo jednu manu, koju vidiš tek kad dođeš na više nivoe i kupiš ogroman teren... Sadnja traje i traje i traje (svakako traje predugo)... Da se bar avatar giba brže po terenu, pa da ne mora toliko trajati. Često zasadim samo mali dio polja, jer fakat nemam vremena sve posijati...
Eto jedino to zamjeram ovoj, inače meni osobno trenutno najdražoj online igrici.

Super je što su stavili opciju da kad ideš "na plac", možeš birati jezik i usmjeri te na tu ekipu. Prepao sam se malo kad sam vidio da su lokalizirali, da neću više moći do ljudi koje sam upoznao... No, mislili su na to.

Dogodila im se jedna greška, naime ne znam jeste li skužili, ali ljude koje sam dodao kao prijatelje (prije lokalizacije) više ne vidim ispravno jesu li tu ili ne

Last edited by Egg Designer; Jun 08 2009 at 01:47 AM.