Farm Town

Farm Town (https://www.slashkey.com/forum/index.php)
-   Archives Other Languages (https://www.slashkey.com/forum/forumdisplay.php?f=270)
-   -   Hrvatski (https://www.slashkey.com/forum/showthread.php?t=41842)

karaka May 23 2009 04:46 PM

Hrvatski
 
Vidjela sam i znam da ima puno ljudi koji govore i našim jezikom, pa rekoh, ajmo u jednu lokalnu grupu da ne moramo stalno prevoditi! FARMA JE ZAKON!

Čobanković May 25 2009 04:48 AM

Pozdrav svim igračima iz Hrvatske!!!

kad sam već ovdje imam jedno pitanjce,zašto ne mogu pisat interpunkcijske znakove u chatu?

Nena 72 May 25 2009 12:45 PM

Farma je super zanimacija...

karaka May 27 2009 04:35 PM

jer server facea to ukinuo jer snatra da nije ponekad primjeren

Čobanković May 28 2009 03:14 AM

A kako drugi pišu???Ja sam čuo da samo korisnici Internet Explorera mogu pisati ali mi je to malo glupavao...

karaka May 28 2009 02:52 PM

ja pišem u mozill

koka Jun 05 2009 03:17 AM

pozdrav svima od koke.....

Egg Designer Jun 08 2009 01:40 AM

Srdačni pozdravi svima,

Nisam do danas imao pojma da postoji i forum... haha... (ne idem dalje od prva dva tabulatora :)
A kad sam vidio da ste napravili još i hrvatski odjeljak, ma super...

Ma konačno danas evo neka promjena u načinu na koji farma funkcionira... Ovi cvjetići i zalijevanje sebi i susjedima, pa zarada na zalijevanju, nove domaće zvijeri poput purana i sl... ma baš super, nije nešto skroz revolucionarno, ali svima nam je sigurno drago vidjeti promjenu u igri.

Ova farma ima generalno samo jednu manu, koju vidiš tek kad dođeš na više nivoe i kupiš ogroman teren... Sadnja traje i traje i traje:mad::mad::mad: (svakako traje predugo)... Da se bar avatar giba brže po terenu, pa da ne mora toliko trajati. Često zasadim samo mali dio polja, jer fakat nemam vremena sve posijati...
Eto jedino to zamjeram ovoj, inače meni osobno trenutno najdražoj online igrici.

Super je što su stavili opciju da kad ideš "na plac", možeš birati jezik i usmjeri te na tu ekipu. Prepao sam se malo kad sam vidio da su lokalizirali, da neću više moći do ljudi koje sam upoznao... No, mislili su na to.

Dogodila im se jedna greška, naime ne znam jeste li skužili, ali ljude koje sam dodao kao prijatelje (prije lokalizacije) više ne vidim ispravno jesu li tu ili ne

Brankica Jun 09 2009 04:35 AM

Ja nisam Hrvatica, ali se nadam da cete me rado prihvatiti na ovom forumu, jer mi ni engleski pravopis bas ne lezi. Kao sto ste primetili pricam ekavicom i do sada nisam imala problema s tim, jer sam mnoge Hrvate upoznala bas na Farmi. Drago mi je zbog toga....

Farma je stvarno zakon!!!
Sve je ok po meni, ali imam jedan problem. Samo jednom od svojih suseda ne mogu u dnevnu posetu, a kako se ispostavilo, i ne vidim ga kad udje na moju farmu. Na chatu mi pise da je neko prisutan, ali ga ja ne vidim. Taj drugi mene vidi i salje mi zahteve za posao, ali ja ih uopste ne primam. Jedino funkcionise slanje poruka. Probala sam i da ga izbacim iz susedstva, pa sam ponovo slala isti zahtev koji je taj i prihvatio, ali i dalje je isto. Ne bi to ni bilo tako vazno da se ne radi o meni dragoj osobi.
Ako mozete molim vas pomozite!!!

Unapred zahvalna!

pthalo Jun 17 2009 08:13 PM

pozdrav svima iz Mađarske :)


All times are GMT -5. The time now is 08:44 AM.